Kariéra

› Podpora vývoje závodního motoru a jeho příslušenství v oblasti motorsportu

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Spolupráce v  mezinárodním vývojovém teamu se zodpovědností za:
    • Tvorbu 3D modelů, výkresové dokumentace dílů a dílčích sestav závodního motoru a příslušenství
    • Správu, údržbu a aktualizaci konstrukčních dat v PLM systému PTC Windchill
    • Podporu konstruktérů při přípravách testů a závodů
    • Spoluúčast na přípravě homologací motoru a jeho příslušenství
    • Tvorbu zpráv a prezentací pro kolegy z teamu a management

POŽADUJEME:

  • VŠ – fakulta strojní
  • Znalost AJ na dobré úrovni (osobní jednání, telefonické konference, e-mail)
  • Znalost 3D systému CREO nebo CATIA
  • Znalost PLM systému Windchill
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Schopnost systémové a teamové práce
  • Chuť učit se novým věcem
  • Dobrou znalost MS Office (Outlook, Word, Excel, Skype, Teams)
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Práci v zajímavém oboru
  • Využití moderních technologií pro modelování, výrobu, analýzy a měření
  • Podporu kolektivu špičkových odborníků ve svých oborech
  • Příspěvek na stravné
  • Služební telefon a PC
  • Zajímavý plat
  • Možnost práce z domova
  • Možnost práce i na bázi OSVČ
  • Zaškolení a v začátcích on-line podporu zkušenějších kolegů
  • V případě potřeby příspěvek na ubytování

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • Mladá Boleslav

DATUM NÁSTUPU:

  • Dle dohody

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte nás:

Ing. Michal Kovarik
kovarik@brainspin.cz
+420605518016